Odzyskiwanie danych Szczecin

Jesteśmy jedyną firmą ze Szczecina, która świadczy usługi odzyskiwania danych we własnym zakresie. Nie odsyłamy Państwa nośników!

Każdego dnia kolejne dane są zapisywane w komputerach, laptopach i na kartach pamięci. Zdarza się, że z jakiegoś powodu zostają one utracone. W tej sytuacji pomocne jest odzyskiwanie danych, jakie oferuje nasza firma ze Szczecina. Chociaż coraz więcej osób stara się zabezpieczyć swoje pliki, większość nie myśli o tym, by robić kopie zapasowe wszystkich dokumentów, co jest bolesne, kiedy dane te zostają utracone. Odzyskiwanie danych wykonywane przez nas, może odbywać się na różnych urządzeniach.

Szanowni Państwo - płatności tylko za efekt! Nie odzyskamy danych - Państwo nie płacą

Skuteczność odzyskiwania danych przez firmę Servikom ze Szczecina

Odzyskiwanie danych oferowane przez Servikom ze Szczecina może dotyczyć komputerów stacjonarnych i laptopów, a także kart pamięci, telefonów komórkowych oraz wszystkich innych urządzeń. Proponowane przez nas odzyskiwanie danych jest wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posługują się nowoczesnymi metodami. Dzięki temu, można odzyskać nawet trudno dostępne pliki.

Szukając firmy, która poradzi sobie nawet z najbardziej beznadziejnym przypadkiem, a odzyskiwanie danych wydaje się być czymś niemożliwym, warto zwrócić się do naszej firmy w Szczecinie. Ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, odzyskiwanie danych wiąże się z wcześniejszą wyceną i oszacowaniem strat. W tym celu należy skontaktować się z naszym działem technicznym, który będzie potrafił ocenić zakres utraconych danych i zrobi wszystko, by odzyskiwanie danych było jak najbardziej efektywne.

Odzyskiwanie danych przeprowadzone przez profesjonalistów - Szczecin

Do współpracy z nami zachęcamy wszystkie osoby, którym przepadły ważne dla nich pliki. Ze swojej strony dołożymy starań, by proces zakończył się pełnym sukcesem. Odzyskiwanie danych odbywa się w naszej siedzibie w Szczecinie jednak do kontaktu zachęcamy także osoby mieszkające w innych, okolicznych miejscowościach. Nasze usługi charakteryzują się tym, że są wykonywane błyskawicznie, dlatego klient bardzo szybko odzyska wszystkie utracone informacje.

Współpraca z nami, to także gwarancja pełnego profesjonalizmu oraz atrakcyjnej ceny. Odzyskiwanie danych za pośrednictwem naszej firmy, to same zalety, dlatego tak wielu klientów zdecydowało się na skorzystanie z naszych usług. Wielu klientów wraca do nas również w przyszłości np. w celu czyszczenia komputera, wymiany matrycy, czy serwisu. Powiększająca się liczba stałych klientów, którzy zdecydowali się na szersze usługi, a nie tylko na odzyskiwanie danych, stanowi dla nas najlepszą rekomendację.

Naprawiamy wszelkie nośniki, możemy odzyskać dane ze wszystkich nośników

 • Odzyskujemy dane z telefonów (nawet uszkodzonych)
 • Odzyskujemy dane z tabletów (nawet uszkodzonych)
 • Odzyskujemy dane z pendrive (nawet uszkodzonych)
 • Odzyskujemy dane z dysków SSD (nawet uszkodzonych)
 • Naprawa “service area” dysków HDD
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków SSD
 • Naprawa “firmware” dysków SSD
 • Naprawa błędów logicznych i odzyskanie danych z dysków HDD, SSD, pendrive, kart SD
 • Odzyskanie danych z uszkodzonych fizycznie pendrive i kart SD
 • Odzyskiwanie danych po sformatowaniu, praktycznie każdego nośnika
 • Odzyskiwanie skasowanych plików
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych tabletów
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych niezaszyfrowanych telefonów
 • Odzyskiwanie danych z układów UFS i eMMC

Masz problem ze swoimi danymi? zadzwoń do nas: 886 688 335

SERVIKOM świadczy usługi na własnym sprzęcie, we własnym serwisie na ul. Emili Plater 14 a